KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15249475
nr 1524 9475
Olle Ängkvist
(1922-2006), Sverige
Monogramsignera OÄ, Rom 1958,17x13 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 35x31 cm. Signerad
Olle Ängkvist, född 1922, död 2006, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:24:46
26/2 16:48:14
300 kr
26/2 18:39:16